רפואת שיניים לילדים

רפואת שיניים לילדיםאיך אפשר לטפל בילדים צעירים?

כשמדובר על ביקור אצל רופא שיניים לילדים צעירים, הכי חשוב שלא ירגישו כלום, שיהנו מכל רגע. טיפולי שיניים לילדים במרפאה צריכים להפוך לחוויה כיפית, התורמת ליחס חיובי כלפי טיפולי שיניים ושמירה על בריאות הפה.

נשמע לכם בלתי אפשרי או מעשה קוסמות? אני קוראת לזה אומנות. באמצעות גישה מיוחדת, בגובה העיניים, עם הרבה אמפתיה, סבלנות ועדינות, אנחנו אומרים ביחד מילות קסמים והבלתי אפשרי הופך לאפשרי.

בנוסף לגישה המרגיעה אני משתמשת גם בגז צחוק וסדציה (טשטוש) על פי הצורך על מנת לאפשר גם לילדים קטנטנים וגם הרגישים יותר, לעבור טיפול שיניים לילדים, בכיף.

טיפולי שיניים לילדים בהתאמה אישית 

כאשר מדובר על רפואת שיניים לילדים, אני מתאימה את עצמי לצרכי הילד. יש ילדים הזקוקים להסברים מרובים ולתחושת שליטה על מנת להפיג חרדה ואני קשובה לצרכיהם. 

יש ילדים שזקוקים להסחת דעת, ולהם אני שרה שירים, מספרת סיפורים ודואגת שיאבדו את תחושת הזמן. כמובן שיש ילדים שאוהבים לצפות בטלויזיה, להם מחכה טלויזיה בתקרה, ואז אני משתדלת לעשות את העבודה שלי בשקט ולא להפריע להם..

בחדר הטיפולים שלי המילים זריקה, סתימה, קידוח, פחד או כאב אינן קיימות. אני משתמשת בשפה ידידותית ורכה המתאימה לילדים. על מנת לעזור לי אשמח אם תכנסו ל"איך להכין את ילדכם לטיפול שיניים".

רפואת שיניים בקרב ילדים

צור קשר
שם :
טלפון:
מייל:
רופא שיניים לילדים בתל אביב / מודיעין