הגישה שלי

הגישה שלי לרפואת שיניים


כאמא לשלושה ילדים וכרופאת שיניים בעלת ניסיון עשיר, אני נוכחת לגלות שוב ושוב כמה זה נכון לדבר עם כל ילד בגובה העיניים, בשפה המובנת לו, בפשטות, בכבוד. 

לאחר שילד מגיע בפעם הראשונה למרפאה, אני מקדישה זמן רב לרכוש את אמונו על מנת להקנות לו תחושת ביטחון ושליטה במצב, ונותנת לו את ההרגשה שהוא שותף לקבלת ההחלטות. רק אז מתחיל הטיפול. 

ילד אינו איש קטן, הוא אינו מתעניין בהסברים מלומדים. הוא חי את 'הכאן והעכשיו', וזה לא ממש מעניין אותו שמטפלים בשן היום כדי שלא יכאב לו מחר. כשמבינים איך ראש של ילד עובד - הרבה יותר פשוט ליצור איתו את החיבור הנכון.

איך יוצרים את החיבור הנכון?

החיבור שנוצר הוא למעשה משולש של אמון בין הילד, ההורה ורופא השיניים. כשהילד מרגיש שמבינים אותו ושההורה נותן בי אמון - הוא משתחרר ומתמסר. 

הקשבה, אמפתיה והרבה סבלנות - בשילוב טכניקות התנהגותיות ייחודיות - הן ערוצי התקשורת שלי מול כל ילד שמגיע לביקור במרפאה. זהו סוד הקסם...

טיפולים מניעתיים בשיני ילדים

הגישה שלי

ועניין נוסף שחשוב לדעת: אני מאמינה גדולה בטיפול מניעתי. פרט ל"כיבוי שריפות" (סתימות, טיפולי שורש וכד'), אני מקדישה זמן רב כדי למנוע מלכתחילה את היווצרות חורים. אני דוגלת בטיפול במקור הבעיה, ולא רק בתוצאותיה.

העבודה כרופאת שיניים לילדים גורמת לי סיפוק והנאה רבה. זה כל כך משמח בכל פעם מחדש לראות איך החוויה הטובה שנותרה בביקור הקודם במרפאה גורמת לילד להמתין בקוצר רוח לביקור הבא. 

זוהי זכות גדולה עבורי להיות שותפה לגידול דור של ילדים ללא עששת, בזכות השקעה באמצעות טיפול מניעתי וביקורת תקופתית ממש מהרגע בו הילד עושה את צעדיו הראשונים. 


 

צור קשר
שם :
טלפון:
מייל:
רופא שיניים לילדים בתל אביב / מודיעין