אודותי

ד


שמי ענת, מומחית ברפואת שיניים לילדים ונוער. אני נשואה לאביטל, גם הוא רופא, ואמא לשלושה ילדים מקסימים - אליעד, רוני ועמית.

סיימתי את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב והתמחיתי בתחום טיפולי שיניים לילדים ונוער בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

בשנת 2016 נבחרתי לשמש כיועצת הרפואית של חברת Oral-B ישראל, ומאז אני פועלת נמרצות בהטמעת תוכניות מניעה מתקדמות בקרב קהילת רופאי השיניים בישראל ובעולם.

בנוסף אני משמשת כרופאה בכירה במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים, ומלמדת סטודנטים ומתמחים ברפואת שיניים לילדים ונוער.

בשנים 2012-2016 ניהלתי את מרפאת השיניים לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים בבית איזי שפירא ברעננה, וצברתי ניסיון רב בטיפול בילדים עם קשת רחבה של מוגבלויות, כגון:

מוגבלות שכלית התפתחותית, הפרעות כרומוזומליות, סינדרומים שונים, ניוון שרירים, נכויות התפתחותיות, הפרעות בוויסות חושי, הפרעות קשב וריכוז, בילדים בספקטרום האוטיסטי ובילדים חרדתיים.

במסגרת עבודתי בבית איזי שפירא פיתחתי טכניקה טיפולית ייחודית בסביבה מותאמת סנסורית עבור ילדים עם צרכים מיוחדים הכללת שימוש בתקשורת תומכת חליפית (תת"ח) ואף עבדתי בשיתוף פעולה עם מרכזים גדולים בארה"ב (Children's Hospital Los Angeles, USC).


החיבור לילדים, לרוך, לתום ולעולמם המופלא היה קיים מהרגע הראשון, והלך והתפתח לאורך השנים.

החשיבה בראש של ילד גם היא התפתחה, ואיתה שילוב של טכניקות התנהגותיות המאפשרות לחוות טיפול אצל רופא שיניים לילדים וצעירים באווירה רגועה ונינוחה.


צור קשר
שם :
טלפון:
מייל:
רופא שיניים לילדים בתל אביב / מודיעין